Biz kimiz ?

Hakkımızda

Firmamız 1998 yılında güzel şehrimiz İzmir de ofis mobilyaları ve ofis koltukları üretimi amacıyla “IŞIK BÜRO MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET” olarak kurulmuş olup, kurulmuş olduğu ilk günden bu yana markalaşmayı ve kaliteyi öncelik olarak belirlemiş, Bünyesinde 3 farklı markası bulunan firmamız “MertSit” , “Mobisan” ve MN Tasarım” markalarıyla her geçen gün gelişimi, yeniliği ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi kendisine ilke edinmiş ve bu ilkeleri sipariş alımından ürünün müşteriye teslimine kadar gerçekleştirmektedir. Ayrıca Mobisan markamıza ait mobilyaların satışını da yine bize ait olan www.mobisan.com.tr üzerinden sürdürmekteyiz. Güncel tasarımlarımızı bulabileceğimiz websitemiz ve mağazamızda ofis mobilyalarınızı istediğiniz renkte ve boyutlarda satın alabilirsiniz.
Birçok kuruluşta referansları bulunan firmamız her türlü ofis ihtiyaçlarına çözüm sunup ofis mobilyaları, ofis makam takımları, ofis oturma grupları, ofis koltukları, bekleme koltukları, ofis çalışma koltukları üreterek sektöründe kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini kurulduğu ilk günden bu yana maksimum seviyede tutmayı hedeflemiştir. Her türlü özel şirket, devlet daireleri, hastaneler ve üniversitelerin tüm ihtiyaçlarını zamanında karşılayabilecek kapasite, donanım, çalışan kadrosu ve makinelere sahiptir.

Firmamız, ofisinizi ergonomik, kaliteli ve aynı zamanda işlevsel mobilya ve dekorasyon ürünleri ile donatır, sunduğu ürün ve hizmetlerin hepsini kendisi imal edip, teknik personeli ile teslimini ve montajını gerçekleştirir, satış esnasında ve sonrasında müşterileriyle kurduğu iletişimi daima sıcak tutmayı hedefler.
İzmir / Kısıkköy de bulunan ofis mobilyaları mağazamız, yurtiçindeki 25 satış noktamız ve oluşturduğumuz e-ticaret sitemiz https://www.mertsit.com.tr ile artık sizlere bir tık kadar yakınız.

Misyon

Çalışma hayatımızı kolaylaştıran ürünleri üretip müşterilerimize yurt içinde ve dışında yüksek kalite ve hizmet ile satışa sunarken ülkemizin ve dünyanın en prestijli firmalarından olmaktır.

Vizyon

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan yönetimimiz ve kaliteyi temel ilke edinmiş çalışanlarımız ile kaliteyi kontrol etmek değil, kaliteyi üreterek sektörde lider kuruluş olmaktır.

Kalite Politikası

Ürünlerimizin fiyat/performans grafiğinde optimum noktayı yakalaması yetmiyor aynı zamanda güvenilir, kaliteli ve müşterimizin siparişinin alımından teslimine kadar olan süreci tam zamanlı olarak gerçekleşmesi önemli bir rol oynamaktadır.

Bu nedenle firmamız müşteri istek ve arzularını göz önünde bulundurarak kendisini durmaksızın geliştirip kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı bir şekilde olması ve zamanında karşılanmasını gerçekleştirmeyi temel kalite politikası olarak belirlemiştir.