KISIKKÖY MERTSİT MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİN

İZMİR OFİS MOBİLYALARI MAĞAZAMIZ

Saim Çıkrıkçı Cd. No:44, 35470

Kısıkköy-Menderes/İzmir

BİLGİLENDİRME

SIK SORULAN SORULAR

Tüm ürünlerimiz 24 ay garantilidir ve garanti belgeniz faturanızdır.

Bize dilediğiniz zaman watsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Mertsit`de internetten yapacağınız alışverişlerde kredi kartı ile ödeme yapmak için, www.mertsit.com.tr sitesinden RapidSSL 128 bit sertifikası ile şifrelenmiş olan sanalpos ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayede kredi kartı bilgilerinin girişi sadece banka sanal pos ekranı üzerinde gerçekleşir. Bu sistem sizin kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra  bankanızın 3D Güvenlik Sayfası’na yönlendirir. Bankanızın ekranına cep telefonunuza gelen şifre bilgilerini girdiğinizde alışveriş işlemi tamamlanacaktır. Kartınızda 3D güvenlik aktivasyonu olmaması durumunda daha kısa sürede alışveriş güvenli bir şekilde tamamlanır.

Türkiyenin birçok iline ve merkez ilçelerine gönderim sağlamaktayız. Bilgi için alışveriş öncesinde dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslim esnasında fark edilmeyerek teslim alınan hasarlı veya ayıplı ürünlerin değişimi için Müşteri Hizmetleri bölümümüze Watsap destek hattından ulaşabilirsiniz, ilk olarak hasarlı bölgenin fotoğrafını göndermenizi isteyeceğiz. Yapılan inceleme sonucunda kullanıcı kaynaklı olmadığı tespit edilmesi durumunda birebir değişim işlemi yapılacaktır. Değişimi yapılacak ürün ile birlikte orijinal faturanın tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.